ДВОРЯНСТВО КІРОВОГРАДЩИНИ

ВСП БЕЗ СТАТУСУ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - «КІРОВОГРАДСЬКЕ

ОБЛАСНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ГО)

«АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ ДВОРЯНСЬКОЇ СИМВОЛІКИ УКРАЇНИ»

28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, буд. № 148.

 Конт. тел.: +38 (098) 299-52-02. Електронна пошта: bogdan-tobilevich@ukr.net

ГОЛОВА ПРЕДСТАВНИЦТВА - ТОБІЛЕВИЧ БОГДАН ВІКТОРОВИЧ.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ГУГЛ-МАПА)

ВІДРОДЖЕННЯ ДВОРЯНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ НА

КІРОВОГРАДЩИНІ (ДОПИС ЗА 05.06.2019 РОКУ)

У зв’язку з необхідністю поширення діяльності та розширення присутності Громадської Організації (ГО) «Асоціація Захисту Дворянської Символіки України» у регіонах держави, Указом № 10 від 25 травня 2019 року був створений відокремлений структурний підрозділ без статусу юридичної особи - Кіровоградське обласне представництво Громадської Організації (ГО) «Асоціація Захисту Дворянської Символіки України».

Місцезнаходження Асоціації: 04053, м. Київ, Шевченківський р-н, провулок Бехтеревський, будинок 4, літера А, офіс 1. Діяльність Асоціації поширюється на всю територію України та інших держав. Дата заснування - 22 вересня 2016 року. Дата реєстрації - 28 вересня 2016 року. Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 28.09.2016, 10747770001062296.

Указом № 10 від 25 травня 2019 року на посаду Голови Кіровоградського обласного представництва Громадської Організації (ГО) «Асоціація Захисту Дворянської Символіки України» було призначено мешканця міста Олександрії Тобілевича Богдана Вікторовича (шляхетський та дворянський герб «Трживдар» роду Тобілевичів).

Громадська Організація «Асоціація Захисту Дворянської Символіки України» (надалі - «Асоціація») створена відповідно до законодавства України, об’єднує громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах і мають підтвердження про належність до дворянських родів та династій, що існували та існують на території України, і діє на засадах єдності інтересів для реалізації основних завдань та досягнення мети (цілей) Асоціації, передбачених її Статутом.

Асоціацію створено відповідно до Конституції України та Закону України «Про громадські об’єднання». Асоціація діє на засадах добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу її членів, прозорості, відкритості та публічності.

Основною метою діяльності Асоціації є збереження єдиного списку символіки українських дворянських родів і громадський контроль її реєстрації на території України задля уникнення втрати та нецільового використання цього нематеріального багатства.

Кіровоградське обласне представництво організації запрошує усіх бажаючих долучитися до справи захисту дворянської та шляхетської символіки, дослідження та збереження генеалогії та геральдики шляхетних родів України, поширення та пропаганди історико-культурної спадщини нашого українського народу. Наша основна та почесна мета - відродження дворянських традицій на Кіровоградщині.

Просимо звертатися у приватні повідомлення на Фейсбуці до Голови Кіровоградського обласного представництва Громадської Організації (ГО) «Асоціація Захисту Дворянської Символіки України» Богдана Тобілевича.

https://www.facebook.com/bogdan.tobilevich

НА СВІТЛИНІ - ПЕЧАТКА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ГО)

«АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ ДВОРЯНСЬКОЇ СИМВОЛІКИ УКРАЇНИ»