У К Р А Ї Н А

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ

З ОГП (ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ) «ЦЕНТРАЛЬНИЙ

КРАЙОВИЙ КОЗАЦЬКИЙ ЗАГІН НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ»

28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Першотравнева, буд. № 33.

Тел.: +38 (05235) 7-41-56, моб. тел. +38 (066) 394-75-63, +38 (068) 464-23-09.

 ОЛЕКСАНДРІЙЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКІВ ЗІ ЗБРОЄЮ

На блокпості при в’їзді до Олександрії вдалося виявити та затримати озброєних чоловіків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Вказані особи рухалися на кількох автомобілях в напрямку м. Олександрії. Усього затримано п’ятеро осіб. Під час особистого огляду у них виявлено та вилучено короткоствольну вогнепальну зброю, армійський штик-ніж, рацію, пластикові стрічки з зажимами та нові сім-карти до мобільних телефонів. Вищевказані особи між собою пов’язані, відповідно до переговорів по радіохвилях рації.

Окрім того, у них вилучено посвідчення працівника прокуратури невстановленого зразка - "Прокуратура України" - громадські спостерігачі.

У зв’язку з чим працівники прокуратури закликають мешканців Олександрії бути пильними та уважними. Не піддаватись на жодні провокації, а у випадку виявлення подібних фактів невідкладно повідомляти правоохоронні органи.

Інформаційно-аналітичний центр крайового козацького товариства

ПРОКУРАТУРА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Новини та публікації. 09.07.2014. Обвинувальний акт відносно двох осіб, затриманих на блокпосту в м. Олександрії, скеровано на розгляд суду

Завершено досудове розслідування кримінального провадження відносно двох мешканців Дніпропетровської області, яких на початку травня затримано з вогнепальною зброєю та посвідченням "Прокуратури України" на блокпосту м. Олександрії.

В ході досудового розслідування встановлено, що зброя зареєстрована в Дніпропетровській області на інших осіб, будь яких дозволів на носіння та зберігання зброї підозрювані не мали. Підроблене посвідчення використовували для переконання у своїй приналежності до органів прокуратури з метою безперешкодного пересування на автотранспорті зі зброєю.

З первинних пояснень обвинувачених вони направлялись до м. Вінниці в особистих справах, зброю "позичили" у знайомих для самозахисту а посвідчення працівника прокуратури невстановленого зразка - "Прокуратура України" - громадські спостерігачі, їм видано, як членам громадської організації "Козацька рада". Проте, в подальшому підозрювані відмовилися співпрацювати зі слідством та давати будь-які покази.
На даний час, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.
Нагадаємо,  вказані особи обвинувачуються у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), ч. 1 та 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), ч. 1 ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області