ВІДБУЛОСЯ НАРОДНЕ ВІЧЕ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ

У вівторок, 28 січня 2014 року, в місті Олександрії Кіровоградської області відбулося Народне Віче Центральної України. У ньому взяли активну участь небайдужі громадяни України, представники від громадських організацій та місцевих осередків національно-патріотичних політичних партій України.

Під час Віче, за ініціативи пана Головного отамана Громадської організації Олександрійського крайового козацького товариства «Козацький Звичай», члена Координаційної ради з питань розвитку козацтва Сергія Григор’єва було спільно прийняте Відкрите Звернення Народного Віче Центральної України до Верховної Ради України та до Президента України Януковича Віктора Федоровича, різних громадських організацій та політичних партій.
На переконання ініціатора звернення Сергія Григор'єва, саме воно пропонує суспільству єдиний шлях виходу з існуючої суспільно-політичної ситуації у країні - проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
Шановні громадяни та творча інтелігенція Української Незалежної Держави! Підтримайте Відкрите Звернення Народного Віче Центральної України! Нам новітня громадянська війна на Україні не потрібна! Не дамо нашій Рідній Українській Незалежній Державі зануритися у кров своїх синів та дочок!!! 

Долучайтеся до нас!!! Разом збирайте у населених пунктах Народні Віче за проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, активно збирайте підписи громадян під Відкритим Зверненням Народного Віче!!!

Інформаційно-аналітичний центр крайового козацького товариства

ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Президентові України
 гр. Януковичу В. Ф.

Голові Кіровоградської ОДА гр. Ніколаєнку А. І.

Народному депутату України гр. Кузьменку С. А.

Народному депутату України (КПУ) гр. Кудрі В. І.

Керівникові Олександрійської РДА гр. Згамі В. Л.

 Олександрійському міському голові гр. Цапюку С. К.
Депутатському корпусу Кіровоградської обласної ради

Депутатському корпусу Олександрійської міської ради

Депутатському корпусу Олександрійської районної ради

Керівникам політичних партій та Народних Рад України

 

ВІДКРИТЕ КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

щодо неприпустимості обмежень законних прав та свобод людини і громадянина, проголошення проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, дотримання прав громадян України, закріплених Конституцією та чинним законодавством

 

Звертаємося до Вас як до представників державної влади.

У цей складний час коли відбувається протистояння між народом та владою є необхідність знайти вихід з ситуації яка з кожним днем становиться більш неконтрольована ні владою, ні опозицією. Народ втратив віру в своїх виборцях та служителів народу (посадових осіб).
На вимогу законних прав громадян влада обмежує природні права публічного оголошення, приймає обмежувальні закони, закриває очі на міліцейський "беспредел" (свавілля), порушує конституційні права громадян, позбавляє протестуючих здоров’я та головного - волі.
Влада обмежує законні права і свободи людини і громадянина шляхом прийняття законів, які порушують конституційні права громадян на висловлення своєї думки, мирні зібрання, свободу та інше. Більш того, влада не тільки закриває очі на міліцейське свавілля, а й заохочує таке безпринципне порушення прав і свобод громадян та людини шляхом нагородження співробітників міліції, які підняли руку на громадян, матеріальними благами та грошима. При цьому кошти, що виділяються на такі заохочення виділяються з бюджету, який формується за рахунок податків, що сплачуються тими ж громадянами України.
Люди вирішили довести свою думку до влади таким чином, щоб їх не тільки почули, а ще і врахували згідно діючої Конституції України. Але за цей час, поступово з мирного зібрання майдану, з кожним кроком влади, мирне зібрання переростає в кроваву бійню громадян з міліцією.
Людям не байдужі події які відбуваються сьогодні в нашій державі, на телебаченні в Інтернеті постійно з’являються кадри де міліція калічить людей, шкодить майно громадян (автоактивістів), молодики так звані «тітушки» за гроші дискредитують активістів своїми вчинками. Стає питання у людей, що нас чекає завтра? У відповідь люди збираються у держустанов з вимогами, на які не отримують відповіді. Влада не чує свій народ. Ці події з Києва, підхоплюють регіони, вже сьогодні блоковані більшість державних установ, і все це результат небажання влади почути думку громадян та виконувати волю народу України.
Ми - нащадки вільних козаків та захисників Вітчизни які будували нашу Українську Державу на демократичних принципах, не можемо стояти осторонь політичної ситуації, яка склалася у державі.
- Ми засуджуємо будь які насильницькі дії.
- Ми не хочемо щоб наші діти, брати які проходять строкову службу йшли на своїх батьків, братів, сестер.
- Ми не хочемо щоб економіка нашої держави рухнула.
- Ми не хочемо надзвичайного стану або комендантського часу в Україні.
- Ми не хочемо авторитаризму в нашій державі.
Ми хочемо правову державу.
Ми хочемо справедливу, порядну, чуйну, народну владу.
Ми хочемо сильну неподільну країну.
- Ми проти державного перевороту, бо революцію вигадують романтики, роблять фанатики, а використовують негідники.
Якщо вам не байдужі сини та доньки України, не дивлячись на амбітність Влада почуй та прийми вимоги народу.
Пропонуємо владі вихід з патової ситуації:
Проведення всеукраїнського референдуму з питань:
- підписання угоди з асоціацією з ЄС;
- зміни до Конституції України;
- зміна судової системи;
- розширення повноважень територіальних громад;
- зняття недоторканості народних депутатів.
- заборона продажу сільськогосподарських земель.
Негайно вимагаємо.
- оголошення дострокових президентських виборів;
- проведення дострокових парламентських виборів на суто пропорційній основі з відкритими списками;
- скасування (визнання нечинними) пакету законів, ухвалених 16 січня 2014 року;
- припинення політичних репресій, звільнення усіх політичних в’язнів, зокрема активістів Євромайдану та амністія для них.
- справедливе покарання осіб (в тому числі і державних службовців) причетних до побиття громадян та нанесення їм шкоди.
- внесення змін до виборчого законодавства,
- відставка Уряду Миколи Азарова,
- формування і затвердження складу технічного уряду на перехідний період, який має забезпечити стабільне функціонування державного механізму на перехідний період та проведення чесних і демократичних виборів;
Ми, громадяни України реалізуючи своє конституційне право на управління державними справами та конституційний обов’язок із захисту суверенітету, громадської та економічної безпеки, звертаємось до Президента України, який є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, дотримання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, представників влади на містах та народних обранців з вимогою виконати покладені на Вас конституційні обов’язки щодо забезпечення основоположних прав на народне волевиявлення шляхом негайного проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою

 

РЕФЕРЕНДУМ - ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ - СОБОРНА УКРАЇНА

 

На жаль, наразі ані місцева національно-демократична опозиція в особі представників Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», ані державна влада та органи місцевого самоврядування поки що ніяк не долучилися до негайного збору підписів громадян України за проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
Висловлюємо глибоке прохання до усіх громадян максимально поширювати Відкрите Звернення Народного Віче Центральної України! Просимо активно приєднатися до збору підписів на підтримку цього Звернення небайдужих громадян - патріотів України! У підписних листах просимо вказувати власне прізвище, ім’я, по батькові, номер свого контактного телефону та підпис.
Збір підписів громадян щодо проведення Всеукраїнського референдуму проводиться за адресою: 28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Першотравнева, буд. № 33, Загальна Козацька Рада Громадської організації Олександрійського крайового козацького товариства "Козацький Звичай".

ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ДЕМОНТАЖУ ПАМ'ЯТНИКА

ЛЕНІНУ НА ПЛОЩІ ЛЕНІНА МІСТА ОЛЕКСАНДРІЇ

У суботу, 22 лютого 2014 року, відбувся громадський демонтаж пам'ятника лідерові комуністичного тоталітарного режиму та катові українського народу Ульянову Володимиру Іллічу ("Володимиру Леніну") на центральній площі міста Олександрії Кіровоградської області, яка також носить ім'я В. Леніна. 

Він був проведений на підставі цілої низки відповідних нормативних актів:

- Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи за № 1096 (1996) від __ січня 1996 року "Про заходи, спрямовані на ліквідацію спадку колишніх комуністичних тоталітарних режимів".

- Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи за № 1481 (2006) від 25 січня 2006 року "Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів".

- Указу Президента України Віктора Ющенка за № 250/2007 від 28 березня 2007 року "Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні".

- Указу Президента України Віктора Ющенка за № 432/2009 від 12 червня 2009 року "Про додаткові заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні".

Отже, наявна достатня нормативно-правова база для демонтажу пам'ятника Володимиру Леніну патріотичною громадськістю під керівництвом учасників Олександрійського крайового козацького товариства "Козацький Звичай".

Інформаційно-аналітичний центр крайового козацького товариства

ЗАЯВА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА СЕРГІЯ КУЗЬМЕНКА

КТМ. Новини. 22.02.2014.

Заява народного депутата України Сергія Кузьменка:

Як громадянин України, я засуджую насилля, що сталося в нашій країні і призвело до загибелі людей. Найдорожче, що є на землі - життя людини і ніякі посади та преференції не варті, аби забирати це життя. Але й робити піар на крові вважаю аморальним. Як народний депутат Украіни, обраний у 103 мажоритарному окрузі, маю відповідальність перед виборцями, які вимагають вирішувати нинішній конфлікт у Верховній Раді.

Сьогодні, коли народні депутати покидають лави фракції Партії регіонів, думаю, що це більше емоціі, ніж відповідальна громадянська позиція. Переконаний, що насамперед необхідно зробити все, аби більше кров у нашій державі не проливалася, а вже потім визначатися з партійною приналежністю.

Тому як громадянин і народний депутат обіцяю докласти всіх зусиль і підтримати намагання прогресивної частини парламенту зупинити кровопролиття й у правовий спосіб вивести країну з політичної кризи.

За матеріалами "Новин Кіровоградщини".

http://ktm.net.ua/?p=622

В ОЛЕКСАНДРІЇ ЗВАЛИЛИ ДВА ПАМ'ЯТНИКИ ЛЕНІНУ

КТМ. Новини. 24.02.2014.

У суботу, 22 лютого, в Олександрії зняли два пам'ятники Леніну. Спершу близько 19-ої звалили монумент біля залізничного вокзалу. А близько 21-ої впав і пам'ятник на центральній площі (дотепер площа Леніна).
Як пише Правдоруб, подивитись на знос Леніна прийшли близько тисячі місцевих жителів. Міліція і комуністи були відсутні. Діям натовпу ніхто не перешкоджав.

http://ktm.net.ua/?p=626

НОВИНИ. НАРОДНА РАДА ПРИЙШЛА ДО МІСЬКРАДИ

КТМ, Новини. 24.02.2014.

Народна рада, обрана в Олександрії 21 лютого під час народного віче, зібралася 24 лютого 0 9.30 під стінами Олександрійської міськради. Кількасот олександрійців прийшли з вимогами відставки міського голови, секретаря ради, заступників та членів виконкому.
Згодом зібрання перемістилося до сесійної зали міськради. Очікували прибуття необхідної для початку сесії кількості депутатів.
З самого ранку у кабінеті міського голови разом із Степаном Цапюком та його заступниками перебували представники окремих грмадських організацій міста. Вимагали відставки мера та виконкому.
У другій половині дня розпочалася сесія міськради. Фракція партії Регіонів у міськраді саморозпустилася. Заяву озвучив голова фракції Борис Кравченко. Проект рішення про відставку міського голови Степана Цапюка рада не підтримала.

http://ktm.net.ua/?p=627

ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА - РЕАЛЬНИЙ ВЛАСНИК

Перезавантаження, - що це? Територіальна громада - повернення у минуле, чи надія на заможнє майбутнє

Чи замислювався хтось із нас над тим, чому політики використовують майдани тільки в моменти зміни влади? Чому нас так часто колише вітер революцій? Ви скажете, що ми не задоволені рівнем життя, що людей більше ніж політиків, що кожен із нас має гарантовані права, свободи і обов`язки людини та громадянина, закріплені Конституцією України (розділ ІІ), або, що нам потрібно якесь перезавантаженя. Але мало хто з нас звертає увагу на загальні засади Основного закону. Тож, давайте разом  дамо відповідь на поставлене питання.

"Україна є республікою" - так визначає ст. 5 Конституції України. Республіка походить від латинського res publica, що означає - "справа громади". Отже, Україна за формою державного правління - республіка і є справою громади.

Громада - це спільне проживання громадян України на своїй території, пов`язаних спільною власністю та спільною працею. В Україні існує єдине громадянство (ст. 4 Конституції).

Документом, що підтверджує громадянство України (за ст. 5 Закону України "Про громадянство України") є паспорт громадянина України. А громадяни України є власниками землі, її надр, атмосферного повітря та інших природних ресурсів, які знаходяться в межах території України (ст. ст. 13, 14 Конституції України), ми є спільними власниками національного багатства України і на кожного громадянина України приходиться 1/46-мільонна частка цього національного багатства. Скажіть, будь ласка, хто з нас відчуває себе власником 1/46міл. частки національного багатства?...

Громадянин походить від слова "громада", а Україна є республікою - справою громади. Таким чином, республіканський лад в Україні передбачає функціювання територіальної громади держави України, утвореної із територіальних громад - власників адміністративно-територіальних одиниць власності громадян України за Конституцією. Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села (ст. 133 Конституції України). Чи створені  територіальні громади у визначеній системі? Ні у своїй більшості, бо жодна, за виключенням 42 територіальних громад, що вже створені в Україні відповідно до Конституції, не заявила своє право на власність, що належить тій чи іншій адміністративно-територіальній громаді, закріплене реєстром власників.

Якби ми створили територіальні громади і зареєстрували усю власність на громади, чи трощили б ми тоді так звані адмінбудівлі, чи пустили б до себе чужинців, що підбурюють до розколу, чи нехтували б своїм гарантованим правом місцевого самоврядування?...

Тому настав час українцям використати конституційне право на пряме управління державою, що передбачене положенням ч. 3. ст. 5 Конституції України: "народ здійснює владу безпосередньо". Згідно ч. 1. ст. 144 Конституції України "Органи самоорганізації населення ... приймають рішення, які є обов`язковими до виконання на відповідній території".

Створення територіальних громад - це і є механізм перезавантаженя влади, про яку заявляють політики, але не знають або не хочуть це робити.

Ми не маємо жодного морального права перед загиблими на Майдані по ту чи іншу сторони барикад, перед своїми дітьми та майбутнім поколінням відмовлятися від захисту України та своїх конституційних прав на працю, охорону життя і здоров`я, освіту та гідні умови життя. Нам невідкладно необхідно взятися за створення територіальних громад. Тільки у такий спосіб ми можемо побудувати незалежне, вільне, справедливе суспільств, де не буде більше місця одноосібним рішенням і зловживанням владою.

Шановні олександрійці, давайте разом братися до відновлення конституційного ладу в Україні, починаючи з нашого міста. Наша доля - в наших руках!

Консультації  з питань формування Територіальної громади

надає компетентний юрист. Телефон для довідок: (068) 53 48 655

Джерело публікації: приватна щомісячна газета "Інформаційний довідник "МІСТО - місткі і стислі текстові оголошення". - 2014. - № 04 (32). - С. 31.

СТВОРЕННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ М. ОЛЕКСАНДРІЯ

13 червня 2014 за ініціативи Асоціації підприємств та підприємців Олександрії (АППО), громадського формування по охороні громадського порядку "Славутич", громадського об’єднання "Нові формації", громадського об’єднання прихильників єдиної помісної української православної церкви (ПЄПУПЦ)  створена Олександрійська міськрайонна Координаційна рада громадських організацій (КРГО).

Серед тих, хто ввійшов до складу Координаційної Ради - екс-голова Олександрійської РДА, екс-депутат міської ради Володимир Конюшенко; голова Асоціації підприємств та підприємців Олександрії, екс-депутат міської ради Сергій Волков; керівник штабу 103 виборчого округу ВО "Свобода" Роман Солонина, керівник ПП "Світ-Захист" Володимир Стадніченко, лідер прихильників єдиної помісної Української православної церкви Сергій Кульга та ін.

Основні завдання, що покликана вирішувати КРГО:

1. Реєстрація територіальної громади м. Олександрія, як юридичної особи, основного власника Національних багатств України, що знаходяться на території територіальної громади.

2. Розбудова територіальної громади на нових принципах - принципах Майдану.

3. Участь членів територіальної громади в органах влади всіх рівнів. 

http://appo.com.ua/

ЖИТТЯ ГРОМАДСЬКОСТІ. В ОЛЕКСАНДРІЇ СТВОРИЛИ

КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Перша електронна газета. Новини. 17.06.2014.

В Олександрії оголошено про створення "Координаційної Ради громадських організацій міста Олександрії", до складу якої ввійшли представники трьох ГО.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, з ініціативою створення виступили кілька міських громадських об’єднань, серед яких громадське формування "Славутич", міське представництво батальйону "Дніпро", громадська організація "Нові формації", громадське об’єднання прихильників єдиної помісної української православної церкви.

Координаційна рада планує діяти для реалізації спільних дій, щодо "відбудови української держави, в тому числі на території міста", а також планує взяти активну участь у висуненні кандидатів до органів місцевої влади.

Серед тих, хто ввійшов до складу Координаційної Ради - екс-голова Олександрійської РДА, екс-депутат міської ради, один з колишніх міських лідерів партії "Наша Україна" Володимир Конюшенко; лідер міської Асоціації підприємств та підприємців Олександрії, екс-депутат міської ради Сергій Волков; керівник штабу 103 виборчого округу ВО "Свобода" Роман Солонина.

http://persha.kr.ua/

НОВИНИ. В ОЛЕКСАНДРІЇ ЗБИРАЄТЬСЯ "МАЙДАН"

КТМ. Новини. 29.07.2014.

Олександрійська міськрайонна координаційна рада громадських організацій під назвою ''Майдан'' проведе свою презентацію в п'ятницю, 1 серпня. Захід відбудеться о 17 годині в районному будинку культури. Про це повідомив голова координаційної ради Володимир Конюшенко - пише Моя Олександрія. До складу ''Майдану'' входять місцеві жителі - учасники столичного Евромайдану та активісти першого блокпоста. Вони займаються збором і доставкою гуманітарних вантажів в зону АТО, а також патрулюватимуть місто у вечірній і нічний час.

http://ktm.net.ua/?p=898

В ОЛЕКСАНДРІЇ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ЩЕ ОДИН "МАЙДАН"

Точка доступу. Новини. 29.07.2014. 11:19.

Олександрійська міськрайонна координаційна рада громадських організацій "Майдан" проведе свою презентацію в п’ятницю, 1 серпня, 0 17.00.

Про це пише "Моя Олександрія".

Захід відбудеться в районному будинку культури. Про це повідомив голова координаційної ради Володимир Конюшенко.

Нині до складу "Майдану" входять місцеві жителі - учасники столичного Евромайдана та активісти першого блокпосту. Вони займаються збором і доставкою гуманітарних вантажів у зону АТО, а також патрулюватимуть місто у вечірній і нічний час.

- Тим, що ми робимо, ми вже довели собі, що ми не ситуативний орган, який зібрався для однієї акції. І зараз ми хочемо розповісти, що робиться, і залучити якомога більше людей до співпраці. Хочемо, щоб громада отримала в місті та районі реальну владу, як це передбачено Конституцією, - розповів Конюшенко.

Він підкреслив, що "Майдан" - не політичне об’єднання.

- Ми поза політикою. Ми не на основі "Свободи" або якої-небудь іншої партії, ми - на основі громадської активності, - зазначив Конюшенко.

Нагадаємо, Володимир Конюшенко очолював Олександрійську РДА (лютий 2006 - 2008 р.р.). 19 серпня 2008  року прокуратура Кіровоградської області за матеріалами Служби безпеки України порушила кримінальну справу проти нього щодо отримання хабара розміром 5 тисяч гривень.

http://dostyp.com.ua/novini/v-oleksandriyi-prezentuyut-shhe-ody-n-majdan/

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ЩЕ ОДИН "МАЙДАН"

Дзеркало Кіровоградщини. Новини. 30.07.2014. 13:37:44.

Олександрійська міськрайонна координаційна рада громадських організацій "Майдан" проведе свою презентацію в п’ятницю, 1 серпня, 0 17.00.

Про це пише "Моя Олександрія".

Захід відбудеться в районному будинку культури. Про це повідомив голова координаційної ради Володимир Конюшенко.

Нині до складу "Майдану" входять місцеві жителі - учасники столичного Евромайдана та активісти першого блокпосту. Вони займаються збором і доставкою гуманітарних вантажів у зону АТО, а також патрулюватимуть місто у вечірній і нічний час.

- Тим, що ми робимо, ми вже довели собі, що ми не ситуативний орган, який зібрався для однієї акції. І зараз ми хочемо розповісти, що робиться, і залучити якомога більше людей до співпраці. Хочемо, щоб громада отримала в місті та районі реальну владу, як це передбачено Конституцією, - розповів Конюшенко.

Він підкреслив, що "Майдан" - не політичне об’єднання.

- Ми поза політикою. Ми не на основі "Свободи" або якої-небудь іншої партії, ми - на основі громадської активності, - зазначив Конюшенко.

Нагадаємо, Володимир Конюшенко очолював Олександрійську РДА (лютий 2006 - 2008 р.р.). 19 серпня 2008  року прокуратура Кіровоградської області за матеріалами Служби безпеки України порушила кримінальну справу проти нього щодо отримання хабара розміром 5 тисяч гривень.

http://dzerkalo.kr.ua/?p=18955

В ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ "МАЙДАН " УВІЙШЛО П'ЯТЬ ГО

Новини Кіровоградщини. Події. 01.08.2014. 20:49.

Сьогодні, 1 серпня, відбулася презентація Олександрійської ради громадської організації "Майдан".

Захід пройшов у районному Будинку культури, інформує "Моя Александрия".

У залі зібралися 50 чоловік. Голова ради Володимир Конюшенко повідомив, що на першому етапі в об'єднання увійшли п'ять громадських організацій: Громадське формування з охорони громадського порядку "Славутич"; Представництво батальйону "Дніпро-2" в Олександрії; Громадське об'єднання "Нові формації"; Громадське об'єднання прихильників єдиної помісної української православної церкви; Громадська організація "Асоціація підприємств і підприємців Олександрії" (АППО).

Конюшенко запропонував олександрійцям приєднуватися до місцевого "Майдану", щоб "вирішувати проблемні питання".

Наприкінці зустрічі в об'єднання записалися кілька людей.   Зараз "Майдан" займається поставками гуманітарної допомоги в зону АТО. Крім того, з 31 липня волонтери почали допомагати міліції та ДАІ в патрулюванні вулиць.

http://novosti.kr.ua/index.php/news/events/29788

НОВИНИ. В ОЛЕКСАНДРІЇ ПІДНІМУТЬ ПРАПОР ЄС

КТМ. Новини. 18.08.2014.

З метою виховання у населення європейських цінностей, депутати олександрійської міськради вирішили доручити виконавчому комітету визначити місце розташування флагштоку з прапором Європейського Союзу на Європейській площі - пише сайт міської ради. Виконком має також розробити план заходів в Олександрії зі встановлення і підняття прапора ЄС.

http://ktm.net.ua/?p=943

ПРОКУРАТУРА ВПІЙМАЛА В ОЛЕКСАНДРІЇ СЕПАРАТИСТА

КТМ. Новини. 27.08.2014.

За звинуваченням у поширенні сепаратистських закликів прокуратурою області розглядається справа стосовно олександрійця. Про це повідомив новопризначений прокурор Кіровоградської області Михайло Гаврилюк, пише Перша Електронна. Підозрюваний - 25-річний мешканець Олександрії, який є засновником та адміністратором групи "Александрия Антимайдан" в соціальній мережі. На сторінці групи були відеозаписи, які містили публічні заклики вступати до лав збройних сил Донбасу та Новоросії, що суперечить Конституції України. Підозрюваному загрожує термін три роки позбавлення волі.

http://ktm.net.ua/?p=959

Новини. На Кіровоградщині затримали четвертого сепаратиста

Перша електронна газета. Новини. 29.08.2014. 14:41.

Прокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно мешканця Олександрії, який в соціальній мережі поширював екстремістські відеоролики.
Зокрема, на власному аккаунті в соціальній мережі він розмістив відеозаписи "Всенародное восстание против Хунты" та "Павел Губарев - обращение", з інформацією, подібною до публічних закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Наразі, за процесуального керівництва прокуратури вирішується питання щодо обрання відносно вказаної особи запобіжного заходу.

Нагадаємо, це четвертий випадок, коли мешканці області поширювали у соціальних мережах інформацію антидержавного змісту.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

http://persha.kr.ua/na-kirovogradshhini-zatrimano-chetvertogo-separatista/

В ОЛЕКСАНДРІЇ ВИКРИЛИ ІНТЕРНЕТ-СЕПАРАТИСТА

Точка доступу. Новини. 29.08.2014. 14:43.

Прокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно мешканця Олександрії, який в соціальній мережі поширював екстремістські відеоролики.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі прокуратури в області.

Зокрема, на власному акаунті в соціальній мережі він розмістив відеозаписи "Всенародное восстание против Хунты" та "Павел Губарев - обращение", з інформацією, подібною до публічних закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 109 КК України.
Досудове розслідування цього провадження здійснює УСБУ в області.

На даний час, за процесуального керівництва прокуратури вирішується питання щодо обрання відносно вказаної особи запобіжного заходу.
Це четвертий випадок, коли мешканці області поширювали у соціальних мережах інформацію антидержавного змісту.

http://dostyp.com.ua/novini/v-oleksandriyi-vy-kry-ly-internet-separaty-sta/

ХТО ЙДЕ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ? ЗНАЙОМІ ОБЛИЧЧЯ

Обласний тижневик "Україна-Центр" оприлюднив прізвища кандидатів у народні депутати, які змагатимуться за місця у Парламенті на електоральних полях Кіровоградщини.

Отже, по 99-му округу (Кіровоград) у списку - Андрій Табалов, Максим Березкін, Олександр Шаталов, Олександр Дануца, Костянтин Яринич, а також Олександра Кужель та свободівець Ігор Мірошніченко.

100-й округ (Бобринець): Станіслав Березкін, Інна Богословська, Олексій Цокалов та діючий губернатор Кіровоградщини Олександр Петік.

По 101-му округу (Голованівськ) список найдовший. Серед відомих прізвищ у ньому: Віталій Грушевський, Михайло Поплавський, екс-голова КОДА Андрій Ніколаєнко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, Юрій Литвин, Юрій Сухін, Людмила Супрун, Андрій Бродський.

За перемогу у виборчому окрузі № 102 (Знам’янка) боротиметься Олесь Довгий, колишній губернатор Сергій Ларін, Володимир Яворівський, Ігор Шаров, а також міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

А ось кандидати по нашому рідному 103-му округу (Олександрія): Сергій Кузьменко, Степан Цапюк, Едуард Зейналов, Костянтин Жеваго, Анатолій Гриценко, а за повідомленням "Кіровоградської правди", також балотуватиметься Світлана Віряскіна. І нарешті - сам Ринат Ахметов із масштабною програмою відродження нашого буровугільного басейну.

Наш кор.

Джерело: приватна щотижнева міськрайонна громадсько-політична газета "Олександрійський тиждень" (місто Олександрія) від 03 вересня 2014 року.